середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
22 січня, у День соборності України, Донецьк отримав патріотичні листівки

ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" , Вибір редакції

22 січня, у День соборності України, Донецьк отримав патріотичні листівки

views220

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

ГО «Група Патріот» приєднується до всіх привітань офіційних осіб і звичайних людей, які розуміють, що Україна у нас одна. І її не можна ділити на частини, не можна роз’єднувати те, що повинно відстоюватися цілим і неподільним у будь-яких обставинах.

Ми всі пройшли і зараз проходимо дуже складний період. Зовнішні сили постаралися зробити так, щоб посіяти сумніви у людей і викликати негатив. І це не тільки у відношенні до окупованої частини Донбасу, яка піддалася і інформаційній, і військовій атаці з боку Росії. І не тільки «сусіди» постаралися домогтися того, що зараз відбувається в українському суспільстві. Ситуація сьогодні склалася така, що дуже складно стало триматися разом. А без цього нічого не вийде.

Вся Україна, від Львова і до Луганська, від Херсона і до Донецька – це одна країна. І в ній живуть українці.

Так, на мирній території зараз набагато легше жити, вільніше дихати. Тут можна вийти на вулицю і взяти участь в акціях, які присвячені єдності і Україні. Можна бути патріотом, відчувати та говорити вголос про любов до своєї країни. В окупації це неможливо …

Але ми завжди пам’ятаємо про те, що Донбас – це Україна. І не даємо про це забувати ні Росії, ні світовій спільноті, ні самим людям, які змушені жити в тих умовах, які створили проросійські сили на тимчасово непідконтрольною частини України.

Там залишились справжні патріоти. Там є українці. Там є ті, хто чекають повернення…

Щоб привітати вас з Днем Соборності, показати, що ми про вас пам’ятаємо і робимо все, щоб скоріше возз’єднатися і почати жити без зброї і пунктів пропуску, без чужих законів і комендантської години, ми відправили невелику звісточку.

22 січня, у День соборності України, Донецьк отримав патріотичні листівки

Напередодні Дня Соборності над Донецьком (Куйбишевський, Ленінський, Калінінський райони) розсипалося з неба більше 10 тисяч листівок з поздоровленнями і нагадуванням про те, що Донбас – це Україна. Був, є і буде.

22 січня, у День соборності України, Донецьк отримав патріотичні листівки

Зі святом всіх нас! Разом ми сила!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі