четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
УГКЦ сьогодні проводить благодійну акцію «Нагодуй бідного»: до храму несуть продукти харчування

Суспільство

УГКЦ сьогодні проводить благодійну акцію «Нагодуй бідного»: до храму несуть продукти харчування

views112

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська Греко-Католицька Церква проводить благодійну акцію «Нагодуй бідного». Захід також приурочений до Всесвітнього дня убогого. Цьогоріч його відзначають 15 листопада.

Про це повідомляє РІСУ.

Акцію «Нагодуй бідного» оголосив Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук під час Форуму УГКЦ «Соціальне служіння людині», який відбувся у жовтні 2020 року. А минулого тижня Патріарх УГКЦ Святослав звернувся до вірян із закликом відгукнутися і прийти до храмів з продуктами харчування для бідних людей.

«Ми в Церкві відзначатимемо День убогого. Тому сьогодні закликаю всіх вірних усього світу простягнути руку тим, хто потребує допомоги. Ми зробимо одну конкретну акцію, яка називатиметься «Нагодуй бідного». Щоб простягнути свою руку до Божої руки, наступної неділі в усіх наших парафіях в усьому світі ми принесемо до храмів харчі, щоб нагодувати вбогих. Будьте певні, ми винесемо з храму більше духовних дарів, ніж принесемо матеріальних», – сказав Глава УГКЦ.

Вказана акція має на меті допомогти продуктами харчування потребуючим: особам похилого віку, безхатченкам, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, вдовам, інвалідам та тим людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У деяких храмах УГКЦ акцію продовжили й на наступний тиждень.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі