неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
2 роки колонії – московський суд виніс вирок колишньому депутату ВР України Рудьковському

За кордоном , Новини

2 роки колонії – московський суд виніс вирок колишньому депутату ВР України Рудьковському

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Московський міський суд засудив до двох років колонії загального режиму колишнього депутата Верховної ради України Миколи Рудьковського.

Зазначається, що він брав участь в нападі на посольство Росії в Києві в 2014 році. Затримали Рудьковського в Москві у вересні 2018 року.

Про це повідомляє Інтерфакс.ру.

«Призначити Рудьковському покарання у вигляді двох років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму», – йдеться у вироку судді Олени Поспєлової, оголошеному в понеділок, 9 грудня 2019 року.

Крім того, суд стягнув з Рудьковського за цивільними позовами на користь МЗС Росії 5 млн 750 тис. рублів і на користь страхової компанії АТ «Согаз» – 8 млн 289 тис. рублів.

Також вказується, що судовий процес пройшов без дослідження доказів, оскільки він повністю визнав провину і розкаявся в скоєному.

Прокурор у Москві попросив 6 років колонії, але у суді вирішили пом’якшити вирок.

«Суд з урахуванням пом’якшувальних обставин – часткового відшкодування Рудьковським матеріального збитку в розмірі 2 млн рублів, наявності у нього на утриманні малолітніх дітей і позитивних характеристик, поведінки в період слідства і каяття – знайшов підстави для призначення йому покарання «нижче нижчого», ніж передбачає його звинувачення», – написано у повідомленні.

Згідно оприлюдненої інформації, суд також зарахував Рудьковському час перебування під арештом з розрахунку день в СІЗО за півтора в колонії загального режиму. Таким чином, в ув’язненні екс-депутату залишилося провести близько трьох місяців.

Нагадаємо. За інформацією Росії, у червні 2014 року Рудьковський разом з невстановленими активістами української націоналістичної організації «Правий сектор» (заборонена в Росії) і футбольними фанатами брав участь в нападі на російське посольство в Києві, при цьому використовувалися палиці, ломи, сокири та камені.

Російський суд заявив, що метою нападу було ускладнення міжнародних відносин РФ з Україною та іншими державами, а також нанесення Росії репутаційного шкоди і її міжнародна ізоляція.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі