п’ятниця, 30 липня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
190 ветеранів, які мають статус переселенця отримають матеріальні виплати на нове житло

Наталя


Новини , Суспільство , Україна , Переселенці

190 ветеранів, які мають статус переселенця отримають матеріальні виплати на нове житло

views112

17.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабмін ухвалив розпорядження про виплату матеріальної компенсації за житло для 190 захисників України, що мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Про це повідомила прес-служба Міністерства у справах ветеранів.

За даними, в обласні бюджети та міський бюджет столиці цього року буде спрямовано 248 445,0 тис. гривень на реалізацію цієї програми.

Зазначається, що грошові компенсації за житло отримають 190 внутрішньо переміщені особи з-поміж учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи.

 

«Сьогодні Уряд ухвалив дуже важливе рішення — цьогоріч майже дві сотні захисників України з числа внутрішньо переміщених осіб отримають компенсації на придбання житла. Свого часу вони були змушені залишити свої домівки через окупацію та спробу анексії українських земель, й переїхати в інші місця. І попри все це — вони пішли захищати нашу країну. Це — воїни, які заслуговують підтримки від своєї держави», — зауважила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

 

Також повідомляється, що на початку червня Уряд вже ухвалив розпорядження про виплату грошової компенсації за житло 11 особам, які стали інвалідами І-ІІ груп, внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших порушень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, а також членам сімей загиблих учасників Революції Гідності.

Коментарi (0)