понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
19 мобільних лазне-пральних комплексів отримали Збройні сили України (відео)

Суспільство , Технології

19 мобільних лазне-пральних комплексів отримали Збройні сили України (відео)

views102

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Процес передачі комплексів на базі автомобілів МАЗ військовослужбовцям відбувався в розташуванні Об’єднаного центру забезпечення оперативного командування «Схід».

Про це повідомляє Армія Inform.

Комплекси відповідають усім санітарним та гігієнічним нормам. За їхньої допомоги військові можуть не тільки помитися, а також випрати, висушити та випрасувати свої речі. Розташовуються вони у декількох контейнерах з відділеннями, розміри яких 20 футів.

Один контейнер має відділення для прання, сушіння, прасування. У технічній частині розташовані генератори автономного енергозабезпечення й обладнання для приєднання до зовнішніх мереж. Другий контейнер – причіп. В ньому передбачено мобільний банний модуль, де є змога нагріти воду з використанням твердого та рідкого палива.

До переваг техніки можна віднести по 4 одиниці пральних та сушильних машин, перевезення до 10 тонн води, автономне живлення. Протягом одного робочого дня помитися зможуть до 240 осіб.

За останні 5 років, таких мобільних лазне-пральних комплексів до частин, які беруть участь в районі Операції об’єднаних сил, скеровано 61 машину.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі