п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Іноземні постачальники готових систем для російських літаків відмовляються від співпраці з РФ

Економіка

Іноземні постачальники готових систем для російських літаків відмовляються від співпраці з РФ

views49

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Іноземні компанії, які постачають готові системи для російських цивільних літаків, відмовились їх постачати та співпрацювати з Росією. Подальші обмеження можуть вплинути на мікроелектроніку

Про таку ситуацію заявив Василь Шпак, директор департаменту радіоелектронної промисловості Міністерства промисловості та торгівлі, на форумі Microelectronics 2020 Є, передає російський «Інтерфакс».

«Наші закордонні партнери, які постачають готові системи для наших літаків, деякі публічно, деякі потай повідомляють наших виробників літаків, що ні за чинними контрактами, ні за новими контрактами відносини з нашими виробниками літаків не будуть продовжуватися», –  сказав він.

І це незважаючи на чинні контракти та без оголошення санкцій.

«Фактично, не оголошуючи санкцій, вони заявили, що системи більше не будуть поставлятися. Таким чином, вони просто намагаються зупинити нашу цивільну авіабудівну промисловість», – додав він.

Але і це ще не все, оскільки Шпак вважає, що подальші обмеження можуть вплинути на мікроелектроніку. При цьому він не уточнив, які системи не будуть поставлятися, а на які літаки вплинули обмеження.