вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
15-річна спортсменка з Бахмута стала чемпіонкою світу з вільної боротьби

Наталя


Спорт

15-річна спортсменка з Бахмута стала чемпіонкою світу з вільної боротьби

views1214

28.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

15-річна спортсменка з Бахмута Марія Єфремова виборола перше місце на чемпіонаті світу з вільної боротьби U17 у Будапешті (Угорщина). Інша борчиня з Донецької області Євгенія Сєдих здобула срібну медаль, та стала віце-чемпіонкою.

Про це повідомила прес-служба Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

З 19 по 25 липня в Будапешті пройшов чемпіонат світу з вільної боротьби U17. Від України виступили три спортсменки Донецької області, які є студентками спортивного коледжу ім. С.Бубки.

За інформацією, на перемогу у ваговій категорії до 49 кг претендували 17 кращих борчинь планети, проте золоту медаль та чемпіонський пояс виборола Марія Єфремова, яка блискуче виступила та не лишила жодних шансів суперницям з різних країн. 

 

«В 1/8 фіналу Єфремова достроково, за півтори хвилини впоралась з Вікторією Камелою (Польща) — VSU 4:0 (10:0). В 1/4 фіналу борчиня Донеччини також достроково, за три хвилини перемогла Наргіз Самадову (Азербайджан) — VSU 4:0 (10:0). В 1/2 фіналу бахмутчанка не залишила шансів Севім Акбас (Туреччина) — VPO 3:0 (9:0). У фіналі Єфремова достроково, за три хвилини здолала спротив Свеньї Джунго (Швейцарія) — VSU 4:0 (11:0)», — йдеться у повідомленні.

 

Здобувши перемогу у фіналі, Єфремова виконала переможне коло пошани з національним прапором. На церемонії нагородження чемпіонку нагородили золотою медаллю та чемпіонським поясом під гімн України. 

Таким чином 15-річна спортсменка з Бахмуту продовжила свою переможну серію, адже цьогоріч Марія Єфремова виборола два титули чемпіонки Європи (U15 та U17).

Крім того, у ваговій категорії до 69 кг змагались 14 борчинь, серед яких спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту з олімпійського спорту на 2021 рік Євгенія Сєдих, яка стала віце-чемпіонкою світу у вільній боротьбі.

 

«У кваліфікації Сєдих за півтори хвилини поклала на лопатки Ноемі Осват-Нагі (Угорщина) — VFA 5:0 (6:0). В 1/4 фіналу українці знадобилось менш ніж дві хвилини, аби впоратись з Жиберкжан Сабіржановою (Казахстан) – VSU 4:0 (10:0). В 1/2 фіналу Євгенії домінувала у сутичці з Харшитою Харшитою (Індія) — VPO 3:0 (9:0) і гарантувала собі медаль чемпіонату. На жаль, у фіналі наша борчиня не впоралась з Аміт Елор (США) — VFA 5:0 (10:0) і задовольнилась срібною нагородою чемпіонату світу», — зазначили в Управлінні фізичної культури та спорту ДонОДА.

 

Також у ваговій категорії до 46 кг на світовій арені дебютувала українка Анастасія Задворна, яка посіла сьоме місце чемпіонату світу.

Коментарi (0)