субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
14 років суворого режиму – «ДНР» звинуватило перевізника у співпраці з СБУ

Новини , Новини окупації

14 років суворого режиму – «ДНР» звинуватило перевізника у співпраці з СБУ

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Угруповання «ДНР» звинуватило мешканця непідконтрольної частини Донецької області Мазурова С.Ю. у співпраці з СБУ і засудила до 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Про це повідомляє «прокуратура ДНР».

Згідно з повідомленням, чоловік працював водієм в одній з компаній-перевізників у 2016. Бойовики звинувачують Мазурова в скоєнні особливо тяжких злочинів проти «конституційного ладу і безпеки держави».

Також стверджується, що чоловік перевозив на підконтрольну «ДНР» територію зброю у пакеті з продуктами харчування, які йому нібито передали в СБУ у 2016 році, а у 2017 – вибуховий пристрій, який також надало СБУ. Бойовики стверджують, що «обвинувачений незаконно зберігав пристрій, чекаючи подальших вказівок для його використання. Однак, запланований злочин не було доведено до кінця, з незалежних від правопорушника обставин».

«Суд» фейкової «республіки» визнав Мазурова С.Ю. винним у скоєнні інкримінованих йому злочинів і призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 14 років позбавлення волі, з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі