четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
14 лютого кримськотатарський телеканал ATR може припинити мовлення на окупований Росією Крим

Новини

14 лютого кримськотатарський телеканал ATR може припинити мовлення на окупований Росією Крим

views112

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Вже з 14 лютого кримськотатарський телеканал ATR може припинити мовлення на окупований Росією Крим через відсутність фінансування та борги.

Відповідне повідомлення від Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення 13 лютого прийшло директору телеканалу Ленур Іслямова.  

У листі, який оприлюднив канал, йдеться, що через борги телеканалу Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) може вже 14 лютого відключити ATR від чотирьох телевеж, які віщають на окупований Росією півострів. Більш того, у разі несплати, вони можуть звернутися до суду для примусового стягнення боргу.

«Концерн РРТ вимагає терміново вжити заходів щодо погашення заборгованості і попереджає ТОВ «Телевізійна компанія «Атлант-СВ» про те, що в разі відсутності конструктивної відповіді до 14 лютого 2020 року Концерн РРТ змушений буде тимчасово призупинити надання телекомунікаційних послуг і звернутися до суду для примусового стягнення заборгованості», – написано в повідомленні.

Загальна сума боргу склала 368 тис. 859 грн.

Нагадаємо. П’ятий президент України Петро Порошенко 13 лютого висловився у підтримку єдиного каналу ATR, який вів мовлення для кримськотатарського народу. І звернувся до всіх українців із закликом об’єднати зусилля та не допустити його закриття.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі