четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Диктатори Росії та Білорусі обговорили спільну загрозу для країн: Кремль підтримав Лукашенко (деталі)

За кордоном , Політика

Диктатори Росії та Білорусі обговорили спільну загрозу для країн: Кремль підтримав Лукашенко (деталі)

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Лукашенко провів розмову з Путіним: говорили про ситуацію у Білорусі

Про це повідомили у телеграмі «БелсАТ»,

Зазначається, що Олександр Лукашенко вже поспілкувався телефоном з Володимиром Путіним. Говорили про ситуацію з протестами у Білорусі.

Лідер Білорусі вважає цю ситуацію спільною для країн загрозою.

У Кремлі вже прокоментували розмову. На сайті Кремля вказано, що сторони обговорили врегулювання проблем в республіці і зміцнення союзницьких відносин.

«Олександр Лукашенко інформував про ситуацію в Білорусі, що склалася після президентських виборів. З обох сторін висловлено впевненість, що всі виниклі проблеми будуть невдовзі врегульовані. Головне, щоб цими проблемами не скористалися деструктивні сили, які прагнуть до того, щоб завдати шкоди взаємовигідній співпраці двох країн у межах Союзної держави», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що у зв’язку з поверненням напередодні до Російської Федерації раніше затриманих в Білорусь 32 громадян «дана позитивна оцінка тісній взаємодії профільних відомств з цього питання».

«Домовлено про продовження регулярних контактів на різних рівнях і підтверджений настрій на зміцнення союзницьких відносин, що в повній мірі відповідає корінним інтересам братніх народів Росії та Білорусі», – йдеться у заяві.

Раніше, під час наради у Мінську, Олександр Лукашенко заявляв, що йому обов’язково потрібно зв’язатися з Володимиром Путіним.

(новина доповнюється)

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі