четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
12 червня буде суд за позовом Сивохи: Нацкорпус закликає підтримати ветеранів російсько-української війни

Суспільство , Події

12 червня буде суд за позовом Сивохи: Нацкорпус закликає підтримати ветеранів російсько-української війни

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Печерський районний суд міста Києва у п’ятницю, 12 червня, розглядатиме позов ексрадника секретаря РНБО Сергія Сівохи. Він подав до суду проти ветеранів ООС, які зірвали презентацію так званої «Національної платформи примирення та єдності». Представники партії «Національний корпус» планують прийти до будівлі суду і закликають українських патріотів також прийти та підтримати ветеранів, забезпечуючи справедливий розгляд справи.

Відповідне відеозвернення опубліковано у Телеграм-каналі партії «Національний корпус».  

У відеозверненні вони нагадали про те, ким є Сергій Сивохо і в чому намагається звинувати ветеранів російсько-української війни.

«До Печерського районного суду у якості потерпілого викликається Сівохо Сергій Анатолійович, який, по суті, обвинувачує захисників України, ветеранів російсько-української війни у вчиненні звитяги щодо протидії російській диверсії в самому центрі Києва. На жаль, при владі Зеленського – це злочин. А ветерани обвинувачуються в тому, що не втримали у вертикальному положенні ватного сепаратиста Сівоху», – кажуть у відеозверненні.

Вони також звернулися до українських патріотів із закликом прийти до Печерського суду 12 червня о 14.30, щоб підтримати ветеранів.

Нагадаємо. 12 травня одіозний член команди Зеленського, радник секретаря РНБО Сергій Сивохо анонсував проведення офіційної презентації Національної платформи примирення і єдності. Але презентацію зірвали.

30 травня Сергія Сивоху все ж було звільнено з посади радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України на громадських засадах. Крім нього звільнили також і Максима Ткаченка.

Після звільнення з посади він повідомив, що тепер у нього більше часу для просування «Національної платформи примирення та єдності».