понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
100 тисяч гривень на громадські проекти Донеччини

Економіка , Новини , Суспільство

100 тисяч гривень на громадські проекти Донеччини

views141

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Донеччині розпочався обласний конкурс громадських проектів. Переможці отримають фінансову підтримку на реалізацію своїх задумів.

Сайт ДонОДА  знайомить з умовами конкурсу і пояснює, хто в ньому може взяти участь. На конкурс запрошуються громадські інституції Донеччини з проектами, що мають на меті розвиток громадянського суспільства, підвищення самосвідомості, громадянської відповідальності, національно-патріотичне виховання, забезпечення взаємодії та співробітництва громадян області, здійснення неформальної освіти, аналітики.

Зазначено, що можливими видами діяльності в рамках проектів, може бути проведення круглих столів, конференцій, акцій, семінарів, фестивалів, виготовлення друкованих матеріалів методичного спрямування, інформаційні кампанії, форуми.

Свої пропозиції на конкурс можуть подавати інститути громадянського суспільства, що розміщені на підконтрольній території області, і зареєстровані не пізніше, ніж за 6 місяців до дати оголошення конкурсу.

Гранична сума, яка пропонується конкурсантам на реалізацію своїх проектів – 100 тисяч гривень. Заявки необхідно подати до 1 вересня 2019 року.

Приймаються заявки в друкованій та електронній формах у всі дні, крім вихідних, за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6 чи на електронну пошту divp@dn.gov.ua

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі