четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
10 грудня Сергій Лавров зустрінеться з Трампом та Помпео

За кордоном , Новини , Політика

10 грудня Сергій Лавров зустрінеться з Трампом та Помпео

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні у Вашингтоні відбудеться декілька зустрічей з міністром МЗС Росії Сергієм Лавровим. Як повідомляє джерело в американській адміністрації, для переговорів на російського високопосадовця очікують президент Дональд Трамп та держсекретар Майк Помпео. Обидві заплановані зустрічі пройдуть у Білому домі.

Як відомо, позиція Трампа в політиці не дуже певна. Щодо нього ведеться розслідування, яке може призвести до імпічменту. На цьому тлі американський президент намагається поліпшити відносини з Росією, хоча Конгрес хотів би бачити його позицію у відносинах з Кремлем більш рішучою.

За офіційним повідомленням Держдепартаменту США, предметом обговорення на зустрічі Лаврова та Помпео має бути «широке коло регіональних і двосторонніх питань». Зокрема, це ситуація в Україні, Сирії, контроль над озброєннями та низка проблемних місць у відносинах між Вашингтоном та Москвою.

Візит російського міністра до США відбувається одразу після переговорів «нормандської четвірки» у Парижі, до яких він теж був причетний. Під час саміту лідерам чотирьох держав удалось домовитись про обмін особами, що утримуються Росією та Україною. Також було підтверджено курс на повне припинення вогню та завершення збройного конфлікту та сході України. За час російської агресії на Донбасі загинуло більше ніж 13 тисяч людей.

Протягом останнього року Лавров особисто зустрічався зі своїм американським колегою декілька разів, також вони спілкуються у телефонному режимі.

З президентом США російський міністр зустрічався ще у травні 2017 року.