п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«1+1» знов розповсюджує фейкову інформацію

Новини , Політика

«1+1» знов розповсюджує фейкову інформацію

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відомий канал «1+1» звинуватив п’ятого президента України Петра Порошенко в тому, що він винен у піднятті тарифів на воду для Вінницької області. Партія «Європейської солідарність» миттєво відреагувала: «1+1» отримав на свої звинувачення «жорстку» відповідь.

Пресслужба «Європейської солідарності» звинуватила телеканал «1+1», котрий належить олігархові Ігорю Коломойському, в розповсюдженні неправдивої інформації стосовно Петра Порошенко.

«Змушені нагадати, що формування тарифів на комунальні послуги – це компетенція відповідної міської ради. П’ятий президент України Петро Порошенко не міг, не може і не міг бути причетним до формування ніяких тарифів. Суцільна брехня стала візитною карткою телеканалу Ігоря Коломойського. Така редакційна політика суперечить будь-яким стандартам журналістики і є негідною спробою відволікти увагу громадян України від очевидних провалів в економічній і соціальній політиці нової влади», – зазначають у заяві на сайті політсили.

Власник телеканалу, одіозний  олігарх Ігор Коломойский у коментарі «Українській правді» заявив, що це лише початок і що він має «компромат» на Порошенка, тож останньому краще не чіпати «1+1».

«Петру Олексійовичу треба дуже обережно висловлюватися на адресу «1+1» і бажано Коломойського, бо ми з ним почнемо розбирати все його героїчне минуле за 5 років…».

Тож можна очікувати гучного продовження «банкету».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі